MÖBLER / Bord / Soffbord 7685139
nr 768 5139
Soffbord
20-tal, djup: 90, höjd: 59
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:59:25
30/7 17:43:30